תמונת רקע של הדףתמונת רקע של הדף

מוצרים

מכונות קפה
מכונות קפה
לפרטים ורכישה
מוצרים משלימים
מוצרים משלימים
לפרטים ורכישה
תה ולחליטות
תה ולחליטות
לפרטים ורכישה

ראשי

קפה הגליל הוא עסק משפחתי אשר פועל בענף הקפה זה שנים רבות - ושם לו למטרה להעניק יחס אישי וחם לכל הצרכים שלך בתחום. קפה הגליל מתמחים במתן פתרונות קפה לשוק בתי הקפה, המסעדות, האולמות והמשרדים ונותנים מענה גם ללקוחות פרטיים המעוניינים לרכוש מכונות קפה לבית, משווקים קפסולות למרבית סוגי המכונות ומציעים שירותי תיקון מכונות קפה הגבוהה ביותר.

הסיפור של קפה הגליל התחיל כאשר משה שבתאי נכנס לבית הקלייה המקומי בכדי לקנות קפה איכותי למשרד ומיד התאהב במקום. לאחר שבוע בלבד, היה לבעליו של קפה הגליל. כדי לספק לצרכנים בדיוק את אותה התחושה שליוותה ואפפה אותו ברגע כניסתו לבית הקלייה הישן, שפעל כבר משנת 1963, החל ללמוד את תורת הקפה והקלייה על בוריה.

בשנת 2007 הצטרף לקפה הגליל גם יוסי שבתאי, בנו של משה, ויחד קידמו את בית הקלייה למחוזות חדשים - במקביל לפיתוח תערובת הבית 'אספרסו Kafela'. יוסי ומשה, השואפים לחדש ללקוחותיהם בכל פעם מחדש, לא הסתפקו רק בתערובת הביתית וחשבו כיצד לקחת את בית הקלייה אף צעד נוסף קדימה.

כתוצאה מכך, הפכו למשווקים הבלעדיים של המותג הקפה מבית Julius Meinl - קונצרן אוסטרי ענק המונפק בבורסה ופועל בכל העולם ,יתרה מזאת, החלו לשווק גם מותגים מוכרים נוספים בעולם הקפה ביניהם -Brus Café Crem Caffe ,Del Moro  ועוד.

אנו לא מתפשרים על איכותם של מוצרינו, למעשה אנו מעמידים את ערך האיכות כנר לרגלינו ותמיד  תרים אחר החברות המובילות ביותר בשוק ולו רק משום שאנו יודעים כי ככה אתם מעדיפים את הקפה שלכם – איכותי ללא פשרות. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא מוצרי קפה, מכונות קפה אביזרים נלווים וכן תיונים המשלבים את תערובות היוקרתיות ביותר, כמו גם הצבת מכונות קפה מקצועיות לצד חבילת אבזור. כמו כן, מלבד קפה נטו, אצלנו תוכלו ליהנות גם מספלים, כוסות זכוכית, מתקני סוכר וכלים חד פעמיים - הכל עם לוגו המותג  .Julius Meinl

אנו זמינים עבורכם כך שאם אתם זקוקים לפרטים נוספים, ייעוץ או הכוונה - אנו כאן.
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

כתבות ומאמרים

מאמר 1מאמר 1
מקור הקפה האגדה מספרת כי פירות הקפה התגלו לראשונה באתיופיה כאשר שייח בשם שאדילי ראה בדרכו עיזים שאכלו מן השיח והתנהגו בצורה מוזרה. אותו שייח ניסה גם הוא וטעם מן הפירות וחש גם הוא תחושה ערנות בלתי צפויה. לאחר המאורע יוצא הדופן, הוא הצטייד בפירות הקפה והביאם עמו למתפללים במקום מגוריו על מנת שישמרו על ערנות בזמן התפילות. חוץ מאגדה זו, ישנן אגדות נוספות בקשר למקור הקפה ולמקום המדויק שבו הוא התגלה לראשונה. הקפה בראשיתו נצרך כמאכל ולא כמשקה. ישנן עדויות לכך שכבר במאה התשיעית לספירה פולי הקפה שימשו כמזון מעורר באתיופיה.רועי צאן אתיופיים נהגו כנראה ללעוס את הפירות שלו וכך נשארו ערניים גם לאחר שעות רבות. רק כמה מאות שנים מאוחר יותר, החלו להכין משקה מפולי קפה קלויים. בהתחלה היה זה משקה קר אשר הכיל פולי קפה גרוסים בתערובת של נוזלים.
מכונות קפה אוטומטיותמכונות קפה אוטומטיות
מכונות קפה מכונות קפה הפכו בשנים האחרונות למוצר נגיש לכולנו. בכל בית שני בישראל וכמובן בעסקים תמצאו כיום מכונות קפה מקצועיות ואיכותיות. ההתפתחות הטכנולוגית הביאה בשורה חדשה לחובבי הקפה באשר הם, מכונות אוטומטיות,מבחר רחב של טעמים וארומות , מותגים חדשים הם רק חלק קטן מההתפתחות  האדירה בשוק הקפה.

צור קשר

כלי נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
H הדגשת כותרות
הדגשת קישורים
תיאור תמונות
מונוכרום
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה